TEEME SELGEKS: kuidas valida ostuks just sulle sobivaim elektriline tõukeratas?

Helen Serka-Sanchez, Andres Opp (Tõuksimaailm)
21.05.2021
Hakates elektritõukerataste vahel endale sobivat valima, tuleks kindlasti tähelepanu pöörata selle kvaliteedile ja vastupidavusele. | Marek Rucinski / Unsplash

Elektritõukerattaid näeb vuramas juba pea kõikjal. Linnas ja suuremates asulates on neid võimalik rentida, kuid omaette mugavus on tõuksi omada. Anname nõu, kuidas valida päris oma elektritõukeratast.

Kui tunned, et renditõukerattast sulle ei piisa, näiteks elad rendipiirkonnast väljas, tasub tõesti mõelda oma ratta ostmisele. Suur elektritõukside võidukäik on turule toonud erinevas hinnaklassis sõiduvahendeid, kuid tuleb olla tähelepanelik, et sa ei valiks kehva masinat või sellist, mis ei vasta su vajadustele. «Uudne sõiduvahend on alles mõni aasta tagasi massidesse jõudnud ja paljud rattad on kiiruga turule paisatud. Kiirustades pole kõik tootjad oma rattaid põhjalikult läbi mõelnud ega testinud ehk neil võib tekkida kasutades erinevaid tehnilisi probleeme,» selgitab Andres Opp, kes müüb ja remondib elektritõukerattaid Tõuksimaailmas.

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid