Selgus rahva lemmikkodu – blogija Malluka korter

Kodukiri
15.02.2023
Priit Grpp, Kodukiri

26-aastase ajalooga kodukonkursi Aasta Kodu rahvažürii valis oma lemmikuks blogija Malluka ehk  Mallu Mariann Treimanni korteri Laagris.

Kodukirja peatoimetaja Malle Pajula sõnul osales Aasta Kodu rahvažüriis ligi 12 000 hääletajat. Võitnud kodu puhul toodi esile hubasust ja värve. „Malluka kodus jäävad silma sügav samblaroheline elutoas ja lastetubades kulunud roosa toon. Kodudesse hakkab tagasi tulema julgem värv, vahepeal kasutati palju halli,“ leidis Pajula.

Kodukonkursil Rahva Lemmiku preemiat välja andva Inbanki esindaja Evelin Rahkema sõnul on hääletusel võitnud kodus hulga leidlikke ja inspireerivaid lahendusi, ruumide kasutus on põhjalikult läbi mõeldud ning paistab silma, et arvestatud on kõigi siinsete elanike vajadustega. Olgu näiteks kodune spaa või läbimõeldud mänguala. „Sisekujundus peegeldab koduomanike karaktereid ja omanäolised detailid loovad sellest mõnusa ja hubase paiga,“ sõnas Rahkema.

Internetihääletusel selgunud Rahva Lemmiku preemia suurus on 500 eurot. 

Sisustus- ja aiandusajakiri Kodukiri korraldab Aasta Kodu konkurssi juba 26. korda. Seekord osales ligi 50 kodu ja aeda üle Eesti. Võidukodud avalikustatakse märtsikuu ajakirjas. 

Konkurssi toetavad: Inbank, kes annab välja ka Aasta Kodu peaauhinna 2000 eurot; Scandium Kinnisvara, Ryobi, Expert, WolfBerry, Hektor Light, Astellaria Reisibüroo; Gardena, kes annab välja ka kauneima aia peaauhinna 1400 eurot.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid