Saatejuht Kadi Jaanisoo-Kuld: otsustasin viimasel hetkel, et ei astu lavakasse

Helen Serka Sanchez
03.09.2021
„Töö teleajakirjanikuna on võimaldanud mul arendada mõistmist. Inimesi on igasuguseid ja teinekord võib lausa suu lahti kukkuda, kui keegi mõne ootamatu ja arusaamatu mõtte välja käib. Vot sellistel hetkedel on põnev mõelda, et miks ja kuidas on talle just need seisukohad külge jäänud,“ selgitab Kadi, miks ta hukkamõistuga ei kiirusta. | Stanislav Moshkov

ETV ekraanilt tuttav saatejuht Kadi Jaanisoo-Kuld avaldab, et enne kui temast sai teleajakirjanik mõlgutas ta peas hoopis muid mõtteid. Kannapöördeid on Kadi elus olnud teisigi. Neist saad pikemalt lugeda Nipiraamatu septembrinumbris.

Lapsena tahtis Kadi nimelt saada näitlejaks. Oma unistusele oli ta lõpuks nii lähedal, et läks koos sõbrannaga lavakooli katsetelegi. „Olime sisseastumiskatsetel sattunud erinevatesse gruppidesse – tema läks saali esimesena ja mina jäin oma korda ootama. Saalist välja tulles sai ta peagi teada, et ei pääsenud edasi. Selle peale ei läinud ka mina enam proovima. Minu sõber Nero Urke, kes on nüüd näitleja, jooksis veel järele, et Elmo Nüganen ootab sind, kus sa oled? Ma siis vastasin, et ma ei tule, ja lahkusin. Arvan, et ma lihtsalt ei julgenud lavakooli minna. Oma otsust ma ei kahetse ja nüüd on mul ka lugu, mida rääkida,“ sõnab Kadi. Teater meeldib naisele siiani väga.

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid