Peatoimetaja kolumn | Praegusel ajal tuleb igale koduvärskendajale abiks hea remondimentor

Malle Pajula
01.04.2021
pexels.com

Kodukirja peatoimetaja Malle Pajula mõtiskleb oma kolumnis selle üle, kust leida asjalikku abi ajal, mil ka ehituspoest tuleb osta kõik distantsilt. Õnneks on olemas kohti, kust ka peagu häid nõuandeid saada.

„Milline on Eesti-aegsele parketile parim lakk?“ küsin, seistes krapsakalt halli sokuhabemega turdi härra ees. Ta on küll varjunud paberimajandusse, aga ehituspoes ringi liikuvate spetsialistide taga kõnnib järjekord. 
Nii oli mullu kevadel, mil üle oli käinud rohkemast kodusest elust tulnud remondibuumi esimene laine. Härrasmehe käes vilkusid neli pealuuga metal-stiilis sõrmust – ainus detail, mis reetis veel tema sisemist erksust. Ehituspoes sebisid nüüd ka algajad, kes ehk muidu samal ajal lõuna pool kevadreisil oleks olnud ja remondi spetsialistide teha jätnud. Kujutage ette toidupoodi, mida külastaks masside viisi inimesi, kes pole kunagi valinud ega proovinud juustu! Kas siis müüja ei igatseks ajada kellegagi törtsu asjalikku juttu rokfoorist ja pakkida seda kaasa kohe mitu kasti, mitte sada grammi? 

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid