KUI UNISTAD OMA KODUST: boholikult isikupärane korter uusarenduses

Helen Serka-Sanchez
07.04.2021
HUBASED TOONID: Oskuslikult on uuega kombineeritud varasemast elamisest kaasa toodud mugav söögilaud koos toolidega. Kunagi väiksemas üürikorteris kasutusel olnud pisike söögilaud on nüüd perele pisut kitsaks jäänud, kuid korralikku lauda pole plaanis veel välja vhetada. | Erki Pärnaku

Iga noor pere unistab oma kodust. Kristina ja Rannes olid pikalt sirvinud kinnisvarakuulutusi, kuni pilk jäi pidama just sellel Saue korteril. See justkui ootas neid, sest kõik teised korterid samas majas olid juba omaniku leidnud.

Pere on oma uues kodus elanud vaid mõne kuu, kuid juba on siin kõik õige koha leidnud. «Varem elasime üürikorterites, kuid unistasime juba aastaid päris enda kodust. Kinnisvara veebilehtede kammimine oli meile juba hobi,» räägib perenaine Kristina Karlep (32).

Noortel oli pikalt plaan osta eramaja, mille tagahoovi saaks püsti panna väikese kasvuhoone ja rajada mõne peenra, kus koos lapsega midagi põnevat kasvatada. Samas tundsid Kristina ja tema elukaaslane Rannes Pärn (28), et nad pole maja jaoks siiski päris valmis ning paremini sobiks neile suur terrassiga korter. Juhindudes märksõnadest «neli tuba, vann ja terrass», jõudsidki nad oma armsa Saue koduni.

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid