Kerli Dello: „Minu elus on paljud asjad läinud nii hästi: olen olnud õigel ajal õiges kohas!“

Helen Serka-Sanchez
30.09.2020
Kaamera ette ei igatse: Fotosessioonil avaldab Kerli, et aastatepikkusest kogemusest hoolimata muudab kaamera ees seismine teda närviliseks. Häälgi hakkab värisema, kui ta mõnikord käib Star FMi hommikusaates asendusliikmeks. | Stanislav Moškov

Teleekraanilt tuttav Kerli Dello on oma elus tihti sattunud olema õigel ajal õiges kohas. «Kindlasti on see sellest, et olen otsuste tegemisel hästi kaalutlev, kuid tunnen, et mind ülevalt poolt ka hoitakse. Tean, et mul on kadunud vanavanemate tugi.»

Pea kogu suvepuhkuse veetis endine telediktor Kerli Dello (43) oma väikeses freespalgist suvekodus, mille ta paari aasta eest ostis. Sealt jõudsid sotsiaalmeediasse ka toredad videod, kus naine majapidamises vajalikke puutöid tegi.

«Kujutan väga hästi ette, et elan aasta ringi maal. See kant siin Märjamaal pole ju Tallinnast, kus on mu töökoht kaitseväes, üldse kaugel. Lisaks on siin ka tohutult äge kogukond, kus omavahel käib tihe suhtlus. Usun, et läbi mõne siinse Facebooki-grupi oleks võimalik organiseerida sõidujagamist, sest üksi Tallinnasse ja tagasi sõitmine läheks väga kalliks,» mainib Kerli ja leiab, et tund aega autosõitu linna pole üldse palju.

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid