FOTOLUGU | Kodutäis kinnisideid Supilinnas, kus värviarmastus on pigem ajaga eskaleerunud

Laura Liinat
02.04.2022
Algklassiõpetaja ja tšillikasvatajast metsamees: Lisaks palgatööle jagub noortelmuudki tegemist. Peale ühise kodukujundushobi tegeleb pererahvas veel tšillikasvatusega ning Mihkel peab koos sõbraga Põlvamaal Postitee ääres väikest pitsarestorani, mis varsti ka Tartus uksed avab. | Aldo Luud

Mõnda koju astudes saad kohe aru, et see päriselt elab. Tartus Supilinnas Kristeli ja Mihkli juures valdab just selline äratundmine – ei mingit viimse detailini taga aetud ideaalsust, mida teistele fotodel presenteerida. Siiski tabab silm küllaga põhjalikku läbimõeldust. Siin elavad siiski inimesed!

Võiks ju arvata, et sellise rõõmsavärvilise kodu omanikud on terve elu olnud ümbritsetud sarnastest toonidest, materjalidest ja stiilist, kuid tuleb välja, et see pole teps mitte nii – nende maitse-eelistus on kasvanud koos oma koduga. Kui pere 2018. aastal omale suuremat kodu otsis, oli neil kolm valikukriteeriumi: saun, neli tuba ja võimalus ise teha. Et kellegi teise tehtut ei peaks lammutama ja muutma hakkama, maandusid nad Supilinna uusarendusse. Boonusena oli uus kodu poja Ferenci (10) kooli lähedal.

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid