FOTOLUGU | KINDLA KÄEGA LOODUD! Koduomanik: oma viiendat kodu sisustades teadsin, mida tahan!

Laura Verte
09.05.2022
Siin kodus on kõik õnnelikud! Kääbuspuudel Tom, kes on samuti pärit n-ö teiselt ringilt, on Marja kaisus kui pehme diivanikaunistus ja rõõmuks nii perele kui ka külalistele. | Martin Ahven

Oma viienda kodu on Marja loonud pingevabalt, samas kindla käega. Täpselt sellise, nagu sini-valgekirjus unistuses tahta võiks: väga helge, täiustatud teise ringi leidudega ning eelkõige muretu olemisega!

„Kui ma midagi eelmiste kodude sisustamisest olen õppinud, siis seda, et ma ei valiks liiga palju erinevaid värve, motiive ja moeröögatusi, mille puhul ma pole kindel, kas need mulle ka aastate pärast meeldivad,“ juhatab Marja Vaba (46) sisse tema ja üheksa-aastase tütre Meri koduloo Pelgulinna uusarenduses. Et elu on mänginud talle kätte omajagu erinevaid ja põnevaid taaskasutus- ning disainileide, otsustas naine ühtse pildi eesmärgil rajada kodu ümber siniste ja valgete toonide. „Ja kui ma peakski kunagi mingil imelikul põhjusel sinisest värvist tüdinema, on muutust küllaltki lihtne teostada,“ naerab Marja.

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid