FOTOLUGU | Amsterdami lähistel asuvas kodus on tõeline boholik paradiis
Camilla Isaksson / Living4media
01.06.2021
Nelja-aastasel Lottel ja kahesel Pepijnil on avaras elutoas piisavalt ruumi mängimiseks ja joonistamiseks. Klaasuksed, mida ei kasutata, loovad avatud tunde. Mänguasjad ja raamatud on mahutatud dekoratiivsetesse sahtlitesse.

Kui hollandlanna Roos 15-aastase tüdrukuna Noa Noa disainitud riietesse armus, poleks ta uskunud, et kunagi hakkab see Taani rõivamärk mõjutama ka tema kodu sisustusstiili.

1. Pudi-padi kogutakse väiksesse Ikea sahtelkappi. Teadetetahvlile on kinnitatud ilusad pildid ja muu meeleolukas. 2. Esiku tapeedi ülejäägist valmis dekoratiivne pind töölaua taha seinale. Vanadest plankudest tehti ilus lauaplaat.

“Armastasin neid ilusaid hallikasrohelisi romantilisi rõivaid, sestpeale on mul nõrkus selle värvigamma vastu,” räägib Roos. “Kui neli aastat tagasi nägin samades nüanssides Flexa seinavärve, tundsin otsekohe, et pean need oma koju tooma!”
Roos koos abikaasa Danieli ning kahe lapse, Lotte ja Pepijniga, elab 1970. aastatel ehitatud ridamajas Katwijkis, umbes viie miili kaugusel.

Edasi lugemiseks

Esimene kuu 0.99€, edaspidi 2.99€ kuus

Sarnased artiklid