Ajakiri Nipiraamat tunnustab oma lemmikuid Nipiraamatu Paiga! Vaata võitjaid ja nominente!

Epp Reinmets, Laura Karro
03.12.2020
Epp Reinmets, Nipiraamatu peatoimetaja: «Ajakirja tehes on meil võimalus ja ka kohustus pöörata tähelepanu olulistele teemadele ja tunnustada tublisid tegijaid. Olen rõõmus, et saan 2020. aasta lõppedes ära märkida nii palju sütitavaid, teadlikke valikuid ja nutikaid tegusid korda saatnud inimesi ning algatusi.» | Laura Strandberg

2020. aasta hakkab läbi saama – on kokkuvõtete ja tunnustamise aeg. Soovime tõsta esile silmapaistvaid suunamudijaid, koostööpartnereid ja Nipiraamatu sõpru, kelle maailmavaade, teadmised ja tegevused meid inspireerivad.

Kutsume sel aastal esimest korda ellu Nipiraamatu Pai traditsiooni ja tunnustame meie jaoks olulisi tegijaid kuues kategoorias. Nominendid ja võitjad selgusid ajakirja Nipiraamatu toimetuse ühise ja põhjaliku arutelu ning hääletuse käigus.

Lisaks Nipiraamatu Pai 2020 tiitlile kingime väljavalitutele ka Nipiraamatu tellimuse uueks aastaks, detsembri ajakirja ja Nipiraamatu suure šokolaadi. Nominentidele saadame detsembri ajakirja ja suure šokolaadi.

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid