4 küsimust Dagmar Ojale: kavatsen elu lõpuni sama soenguga käia!

Helen Serka-Sanchez
08.08.2020
Mida teeb Dagmar, kui sõnad lauldes meelest lähevad? | Stanislav Moshkov

Ajakirja Nipiraamat augustinumbris räägib laulja Dagmar Oja oma avalikkuse eest varjus olnud hobist, elumuutvatest harjumustest ja paljust muust. Loe, mida vastas ta järgnevale neljale küsimusele.

Milliseid kodutöid sulle teha meeldib?

Enne tütre Laura Lee sündi meeldis mulle väga koristada ja triikida. Kodu lausa läikis! Väikese lapsega oli aga palju tegemist ja kodutöölembus kadus.

Mind huvitab sisekujundus. Mulle meeldib vaadata, kuidas Instagramis on tehtud enne- ja pärast-pildid mõnest kodukujunduslahendusest. Ükskõik, milline kodu enne oli, on see pärast ikka valge-halli kombinatsioon. Tundub, et minu kodus on sama asi juhtumas. Vahetasin rohurohelised kardinad, vaiba ja diivanipadjad välja ning nüüd on ruumi tonaalsus moekalt valge ja hall. Mu üks sõber küsis, et kas lõpetasid igavese suve ära? Vastasin, et jah, läksin igavese talve peale. Plaanin ka köögimööbli oranžid uksed valgete vastu vahetada. Mulle vanasti meeldisid värvid, kuid nüüd pigem eelistan rahulikke toone, millel on mõned värviaktsendid. Kui raatsiks, siis vahetaks tumeda mööbli heleda vastu.

Edasi lugemiseks

Sarnased artiklid